شکلات
خانه / شکلات خارجی / بزرگترین مرکز شکلات خارجی اصلی

بزرگترین مرکز شکلات خارجی اصلی

اگر به دنبال مرجعی برای خرید و فروش انواع شکلات خارجی با معروف ترین و معنبر ترین برندها هستید، مرکز شکلات خارجی سورن، ارائه دهنده خدمات جامع در این زمینه را به شما معرفی می کنیم. مرکز شکلات خارجی سورن، با دانش کافی و تخصص در زمینه تولید و تامین انواع شکلات، با کمک پرسنل مجرب و با دانش خود در بازرگانی بهترین شکلات های خارجی مرکزی امین برای خریدهای عمده شما به شمار می رود.

مرکز شکلات خارجی

انواع شکلات خارجی در مرکز شکلات خارجی

مرکز شکلات خارجی

خرید عمده انواع شکلات خارجی در مرکز شکلات خارجی سورن، به صورت مستقیم از کشور ترکیه انجام می شود. این کار از طریق زیر مجموعه بازرگانی مستقر ما در استانبول امکان پذیر است. مجموعه بازرگانی خارجی سورن، با ارتباط با تولید کننده و تامین کننده های خارجی مستقر در ترکیه، فروش شکلات خارجی را به صورت مستقیم و دست اول و با قیمت های عمده بسیار مناسب و رقابتی برای فروشندگان عمده شکلات به منظور پخش شکلات خارجی امکان پذیر ساخته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات، قیمت های عمده، ثبت سفارش عمده شکلات و خریدها با واحد فروش و بازرگانی سورن در تماس باشید.

مرکز شکلات خارجی

نحوه خرید شکلات خارجی و ارسال سفارشات شکلات خارجی به تهران و سایر شهرستان ها

خرید شکلات خارجی عمده فروشان شکلات، پس از ثبت نهایی، در طول مدت ۴ روز کاری تحویل تهران می شود و خریداران عمده می توانند سفارشات عمده شکلات خارجی را در تهران تحویل نمایند. همچنین برای کاهش هزینه ها و سرعت بیشتر و کمک به کسب و کار فعالان خرید و فروش شکلات خارجی در شهرستان، ارسال بار شکلات های خارجی شهرستان از طریق باربری های مجاز طرف قرارداد با کمترین هزینه ها به شهرستان محل فعالیت ارسال می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مرکز شکلات خارجی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات مارس

فروش شکلات تافی روشن فله و عمده مستقیم – Roshen Chocolate

کارخانه شکلات روشن از شکلات های محبوب و پرطرفدار خارجی در نزد ایرانیان می باشد. …

Call Now Buttonتماس با ما