شکلات
خانه / شکلات ایرانی / خرید شکلات فله برنوتی

خرید شکلات فله برنوتی

خرید شکلات فله برنوتی: کارخانه شکلات سازی برنوتی در سال ۱۳۸۸ در مرکز افتتاح شد. این کارخانه در ابتدا برای به دست آوردن سهمی از بازار و مطرح نمودن نام خود در میان شکلات های قدیمی و معروف ایرانی مانند آدین، شیرین عسل و مینو، با استفاده از طرح ها و بسته بندی های بسیار زیبا و شکیل و همچنین کیفیت بالای محصولات، اقدام به تولید شکلات های کادویی با جعبه ای نمود. با توجه به تنوع بالای محصولات، کیفیت خوب و بسته بندی های متنوع و جذاب، برنوتی به سرعت توانست سهم خوبی از این بازار را در داخل کشور از آن خود کند و رفته رفته به برند شناخته شده ای در شکلات کادویی تبدیل شد.

خرید شکلات فله برنوتی

اما شکلات برنوتی به سرعت پیشرفت خود را در سایر محصولات شکلاتی هموار کرد و با تولیدات متنوع و با کیفیت در محصولات متنوعی همچون تافی، شکلات مغزدار، شکلات میوه ای، شکلات تلخ و شکلات کشمشی در بازار شناخته شده و فروش کرد. امروزه کارخانه برنوتی با تولید بیش از ۴۰ محصول متفاوت هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای خارجی محصولات خود را عرضه  می نماید.

با عنایت به موادر عنوان شده خرید شکلات فله برنوتی در انواع مختلف بسته بندی شده و کیلویی، در این مرکز با قیمت مستقیم درب کارخانه برای خریداران عمده و فعالان تجارت شکلات و تافی انجام می شود. برخی از انواع محصولات برنوتی شامل موارد زیر است:

  • تافی کاکائویی و نارگیلی

  • شکلات کادویی

  • شکلات تلخ

  • شکلات کشمشی

  • شکلات جرقه ای

  • شکلات با مغز میوه

خرید شکلات فله ای برنوتی

صادرات شکلات و تافی برنوتی

در حال حاضر محصولات برنوتی به بیش از ۱۰ کشور دنیا صادر می شود و از جمله آنها می توان به عراق، افغانستان، پاکستان، هند و … اشارشه کرد. برای خرید شکلات فله برنوتی و اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ها و جزییات محصولات با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید شکلات فله ای برنوتی

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات ارزان

خرید عمده شکلات ارزان ۹۹ – فروش از کارخانه

  خرید شکلات ارزان ، با توجه به وضعیت فعلی بازار و نوسانات شدید قیمت …

Call Now Buttonتماس با ما