شکلات
خانه / شکلات ایرانی / پخش شکلات ترش عمده و فله در تهران

پخش شکلات ترش عمده و فله در تهران

اگر به دنبال مرجعی برای پخش شکلات ترش به صورت عمده و فله می باشید، مرکز بورس شکلات ایران آمادگی تامین و فروش این محصول را در حجم های عمده، به صورت مستقیم از درب کارخانه و با قیمت های درب کارخانه برای شما مشتریان عزیز دارد.

شکلات ترش یامان شکلاتی با محبوبیت خاص

شکلات ترش محبوبیت خود را طی چند سال گذشته به شدت افزایش داده است و امروزه در بین مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است. از شکلات های ترش به عنوان لواشک بسته ای با تافی ترش نیز یاد می شود و امروزه این شکلات ها را می توان در همه جا از جمله شیرینی فروشی ها، اجیل فروشی ها، هایپرمارکت ها و بازارهای سنتی و محلی و عمده یافت. لذا پخش کلات ترش در مکان های ذکر شده برای فروشنذگان عمده می تواند بازار قابل توجهی دارد. البته توجه خاص به قیمت ها در کنار کیفیت شکلات، شرط اصلی خرید و فروش و بقای در تجارت شکلات ترش است. به همین دلیل ما در مرکز شکلات ایران قیمت های عمده درب کارخانه را برای خریداران عمده در نظر داریم. چرا که شعار ما در این مجموعه این است:

تامین به طور مستقیم و معتبر، فروش بالا در حاشیه سود پایین خدمات اصلی شکلات ایران

پخش شکلات ترش

شکلات ترش یامان شکلاتی با محبوبیت خاص

شکلات ترش یامان، از قذیمی ها و با کیفیتهای شکلات ترش ایرانی شناخته می شود و با کسب اعتبار در کنار کیفیت شکلات و قیمت متعارف و رقابتی بخش مهمی از بازار شکلات ترش را در اختیار دارد. پخش شکلات ترش یامان در دو نوع متالایز و شفاف به صورت عمده برای تهران و سایر شهرستان ها انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ها و نحوه ثبت سفارش و ارسال سفارشات به شهرستان ها کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تماس شما عزیزان هستند.

پخش شکلات ترش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات ارزان

خرید عمده شکلات ارزان ۹۹ – فروش از کارخانه

  خرید شکلات ارزان ، با توجه به وضعیت فعلی بازار و نوسانات شدید قیمت …

Call Now Buttonتماس با ما