شکلات
خانه / شکلات خارجی / پخش عمده شکلات خارجی

پخش عمده شکلات خارجی

پخش عمده شکلات خارجی در ایران، به صورت واردات مستقیم از ترکیه و قیمت های دست اول و بسیار رقابتی برای خریداران عمده در مرکز تامین و فروش شکلات ایران عرضه می شود. شکلات های خارجی از قدیم دارای محبوبیت خاصی نزد طرفداران شکلات در ایران بوده اند و بسیاری از برنذهای شکلات خارجی نسل ها است که در ایران عرضه و به فروش می رسند. لذا حجم تقاضا برای شکلات های خارجی و به دنبال آن خرید و فروش و تراکنش در این زمینه بالا بوده و فعالان در این حوزه حاشیه های سود خوبی در این بازار از آن خود می نمایند. پخش عمده شکلات خارچی در تهران و شهرستان در مراکز مختلفی می تواند صورت گیرد که از جمله آن می توان موارد زیر را برای بازاریابی اشاره نمود:

پخش عمده شکلات خارجی

  • کافی شاپ ها
  • هایپرمارکت ها
  • فروشگاه های زنجیره ای
  • بازارهای سنتی
  • شکلات و شیرینی فروشی
  • قهوه فروشی ها
  • غیره

پخش عمده شکلات خارجی

شرکت بازرگانی سورن، نماینده صادرات و واردات گروه شرکت های شکلات ایران، با عرضه مستقیم انواع شکلات های خارجی معروف و معتبر با تاریخ مصرف بالا، از طریق ذفتر خارجی خود در ترکیه، خدمات خود را در تهران و شهرستان ارائه می نماید. لذا فروشندگان عمده برای پخش عمده شکلات خارجی به طور دست اول و با حاشیه سود بالا، می توانند از طریق تماس با واحد فروش و مشاوره نسبت به تکمیل اطلاعات و خرید های خود اقدام نمایند. انواع شکلات خارجی قابل عرضه در بازرگانی سورن شامل موراد زیر است:

پخش عمده شکلات خارجی

پخش عمده شکلات خارجی در انواع زیر:

پخش عمده شکلات خارجی

ارسال سفارشات عمده فروشندگان مستقر در سایر شهرستان های به جز تهران نیز از طریق گروه شکلات ایران صورت می گیرید. این کار از طریق باربری های طرف قرارداد و با کمترین هزینه ها انجام می گیرد. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات مارس

فروش شکلات تافی روشن فله و عمده مستقیم – Roshen Chocolate

کارخانه شکلات روشن از شکلات های محبوب و پرطرفدار خارجی در نزد ایرانیان می باشد. …

Call Now Buttonتماس با ما