شکلات
خانه / شکلات ایرانی / پخش عمده و قیمت شکلات مغزدار تاکر

پخش عمده و قیمت شکلات مغزدار تاکر

قیمت شکلات مغزدار تاکر، بی شک مناسب ترین قیمت شکلات مغزدار در ایرن محسوب می شود. کارخانه تاکر، کارخانه ای معتبر و ایرانی است که در شهر تبریز واقع شده است. محصولات اصلی تاکر شکلات مغزدار است که در انواع طعم  رنگ تولید و عرضه می شود.

شکلات های مغزدار، چند سالی است که در ایران تولید می شوند و پیش از این جزو دسته شکلات های تولیدی محسوب نمی شدند این شکلات ها به صورت مستقیم از خارج وارد کشور می شد. اما امروزه جند کارخانه تولیدی در محصولات خود اقدام به تولید شکلات های مغزدار کرده اند و سبد تولید شکلات مغزدار را هم به محصولات خود اضافه کرده اند. با اینکه قیمت شکلات مغزدار ایرانی نسبت به مشابه خارجی خود بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه است، ولی بین تولید کننده های داخلی نیز اختلاف قیمت بالایی به جشم می خورد و قیمت های تولید متفاوتی به بازار ارئه می شود.

قیمت شکلات مغزدار

تولید شکلات مغزدار تاکر و پخش سراسری

همانطور که عنوان شده شکلات های مغزدار تاکر مناسب ترین قیمت شکلات مغزدار ایرانی را بین رقبای خود دارندو ما با پایین نگه داشتن قیمت ها مشتریان خودمان را حفظ می کنیم. در کنار قیمت شکلات مغزدار در سطح بسیار مناسب و رقابتی، تنوع بالای محصولات و کیفیت شکلات مغزدار تاکر نیز در نوع خود بی نظیر است و این کارخانه با تولید بیش از ۱۰ نوع شکلات مغزدار، سبد متنوعی از محصولات را برای مشتریان فراهم کرده است.

انواع شکلات مغزدار تاکر شامل موارد زیر است:

  • شکلات مغزدار پرتقالی
  • شکلات مغزدار بلوبری
  • شکلات تلخ ۸۷%
  • شکلات تلخ ۷۷%
  • شکلات مغزدار نعنا
  • شکلات جرقه ای سیب ترش
  • شکلات مغزدار وانیل
  • شکلات مغزدار توت فرنگی
  • شکلات جرقه ای توت فرنگی
  • شکلات مغزدار قهوه

قیمت شکلات مغزدار

دلایل اصلی تنوع، کیفیت بالا و قیمت شکلات مغزدار تاکر

بسیاری از کارخانه ها بیش از چندین محصول را در سبد کالاهای تولید خود شامل تافی، کیک، کلوچه، آبنبات، رولن، شکلات کادویی، شکلات مغزدار و غیره قرار داده اند. از نظر منطقی و تجربی اثبات شده است که تمرکز بر روی یک محصول و خدمت، قطعا کیفیت را متمایز خواهد کرد. به بیان دیگز کیفیت و کمیت تعرفی با هم دارند. کارخانه تاکر به عنوان تنها تولید کنده تخصصی شکلات مغزدار، مفتخر است با همکاری گروه شکلات ایران پخش شکلات مغزدار و فروش سراسری انواع شکلات مغزدار در سراسر ایران را انجام دهد. همچنین با توجه به بسته بندی های شکیل و استاندارد، فرصت های صادراتی شکلات مغزدار تاکر به کشورهای خارجی فراهم است. خریدارن عمده و فعالان حوزه پخش شکلات مغزدار، می توانند از طریق تماس با واحد فروش و مشاوره نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و خرید شکلات مغزدار اقدام نمایند.

قیمت شکلات مغزدار

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات ارزان

خرید عمده شکلات ارزان ۹۹ – فروش از کارخانه

  خرید شکلات ارزان ، با توجه به وضعیت فعلی بازار و نوسانات شدید قیمت …

Call Now Buttonتماس با ما