شکلات
خانه / پودر کاکائو / واردات و فروش مستقیم پودر کاکائو فله ۲۰۲۰

واردات و فروش مستقیم پودر کاکائو فله ۲۰۲۰

عرضه مستقیم پودر کاکائو فله برای تولیدی ها و کارخانه های صنایع غذایی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم از این محصول استفاده می نمایند از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن انجام می شود.

خرید پودر کاکائو فله خارجی

پودر کاکائو ، در ایران محصولی خارجی محسوب می شود که تولید داخلی آن هم مقدور نسیت. چرا که پودر کاکائو محصول درخت کاکائو است که این درخت فقط در کشور های آفزیقایی و برخی کشورهای امریکایی می روید. بنابراین کارخانه ها و تولیدی ها برای تامین مواد اولیه کارخانه خرید پودر کاکائو فله خارجی انجام می دهند. پودر کاکائو فله در بسته بندی هایی به صورت کیسه های ۲۵ کیلویی وارد و عرضه می شود . برای خرید پودر کاکائو خارجی  می توانید از طریق تماس با واحد فروش اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

پودر کاکائو فله

روش تشخیص پودر کاکائو مرغوب

برای خرید پودر کاکائو اصل و تشخیص پودر کاکائو مرغوب ، باید دقت زیادی داشته باشید. زیرا با توجه به وجود افراد سودجو و متقلب در این بازار بسیار پیش می آید که به جای پودر کاکائو از اسانس کاکائو و نشاسته استفاده می شود. برای تشخیص پودر کاکائو مرغوب و اصل یکی از راه ها طعم و بوی آن است. با توجه به اینکه این مار کمی تخصصی است ، حتما از مراکز مطمئن و معتبر برای خرید پودر کاکائو فله استفاده و استعلام نمایید.

  • درصد چربی پودر کاکائو اصل: از نشانه های پودر کاکائو درصد چربی آن ات. پودر کاکائو اصل  دارای درصد چربی ۱۰ الی ۲۰ درصد است. پس اگر با محصولی مواجه شدید که درصد چربی بین بین این مقادیر نیست  ، آن را نخرید!!!!
  • رنگ پودر کاکائو اصل : با توجه به برندهای مختلف و تولیدی های خارجی متنوع پودر کاکائو ، رنگ آن تا حدودی متفاوت است. ولی معمولا پودر کاکائو رنگی روشن دارد و اگر پودر کاکائویی بیش از حد تیره بود یعنی اصلی نیست!!!
  • درصد تلخی پودر کاکائو: تلخی پودر کاکائو نیز باید طبیعی باشد و تلخی بیش از حد پودر کاکائو باید شما را مشکوک کند.

پودر کاکائو فله

لیست قیمت عمده پودر کاکائو

یکی از راه های کسب قیمت عمده پودر کاکائو مراکز فروش عمده در بازارهای شکلات و کاکائو هستند. بازارهای سنتی که در تهران و شهرستان های بزرگ وجود دارند از جمله مراکزی هستند که با خرید عمده از وارد کننده و انبار کردن محصولات ، آن را به فروش می رسانند. در این روش خرید ، توجه به تازگی و اصالت پودر کاکائو از نکات قابل اهمیت می باشد که باید به آن دقت داشت. بازرگانی پودر کاکائو سورن ،  با عرضه مستقیم و بی واسطه این محصول برای مشتریان طرف قرارداد خود ، در سراسر کشور و تمام فصول سال همکاران خود را پشتیبانی می نماید. برای دریافت لیست قیمت عمده پودر کاکائو  با واحد فروش در تماس باشید.

پودر کاکائو فله

واردکنندگان پودر کاکائو در ایران

همانطور که عنوان شد، پودر کاکائو خارجی و محصول کشورهای آفریقایی است. در ایران نیز واردکنندگان پودر کاکائو ، با واردات و توزیع برای کارخانه ها و صنایع غذایی ، مشتریان را پشتیبانی می کنند. بازرگانی پودر کاکائو سورن ، ارائه دهنده انواع پودر کاکائو اروپایی و آسیایی با برندهای معتبر و با کیفیت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

پودر کاکائو فله

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

پودر کاکائو صنایع غذایی

تامین کنندگان عمده پودر کاکائو ویژه تولید شکلات- Soren Cacao

خرید پودر کاکائو ، پودر کاکائو صنایع غذایی ، بازرگانی پودر کاکائو ، پودر کاکائو …

Call Now Buttonتماس با ما