شکلات
خانه / شکلات ایرانی / خرید عمده شکلات ولنتاین ارزان

خرید عمده شکلات ولنتاین ارزان

شکلات ولنتاین ارزان در بازار امروزی از میزان تقاضای بالایی برای خرید عمده برخوردار می باشد. این نوع شکلات ها با بسته بندی های قلبی، کیلویی، کادویی، اسمارتیزی و … به فروش عمده می رسند. سفارش شکلات های فوق از برندهای ایرانی نظیر شکلات ما، دوریکا و … امکان پذیر شده است.

در هر بازه زمانی، برخی از شکلات ها و تنقلات هستند که از حجم فروش بالاتری برخوردار هستند و شکلات های قلبی و عروسکی از محصولاتی است که از بیشترین حجم فروش در بازار شب ولنتاین برخوردار هستند.

شرکت های ایرانی با تولید این نوع شکلات های ولنتاین، توانسته اند قیمت های مناسب تری را به نسبت برندهای خارجی ارائه نمایند.

شکلات ولنتاین ارزان

شکلات ولنتاین ارزان ما

یکی از شرکت های تولید کننده شکلات ولنتاین ایرانی، شکلات سازی ما می باشد که تولید شکلات های قلبی خود را به صورت فله ای و بسته بندی کادویی به انجام می رساند.

شکلات قلبی فله ما دارای بسته بندی با رنگ قرمز و نقره ای می باشد و از آن ها برای تولید انواع گیفت های هدیه می توان استفاده نمود.

در راستای عمده فروشی انواع شکلات های ما از جمله شکلات های مخصوص ولنتاین، به صورت اینترنتی توانسته ایم عرضه مستقیم آن را برای مشتریان به انجام رسانیم.

شکلات ولنتاین ارزان

شکلات اسمارتیز قلبی قرمز

یکی از دیگر شکلات های ارزان ولنتاین، مربوط به شکلات های اسمارتیزی فله ای می باشد که باز هم در تولید گیفت های هدیه می توان از آن ها استفاده نمود.

فروش عمده انواع شکلات های اسمارتیزی قلبی با رنگ های قرمز و همچنین آبی و سبز و … انجام می شود.

دریافت بهترین قیمت خرید عمده شکلات در نتیجه فروش بدون واسطه خواهد بود که از طریق این سایت در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید انواع شکلات های کادویی و همچنین شکلات های فله ای را به سادگی خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید تافی ایران

خرید تافی ایرانی ارزان ویژه سال ۹۹

خرید تافی ایران: تافی ایران در سال ۱۳۶۰ شروع به فعالیت نموده است و از …

Call Now Buttonتماس با ما