شکلات
خانه / تافی / خرید عمده تافی آیدین شیرعسل در سراسر ایران

خرید عمده تافی آیدین شیرعسل در سراسر ایران

خرید عمده تافی  آیدین شیرعسل از طریق این مرکز به صورت فله و در حجم های مورد نیاز سفارشات تاجران و توزیع کنندگان در این مرکز انجام می شود.

شرکت آیدین با سابقه بسیار زیاد در امر تولید شکلات و تافی همیشه به خوش نامی و کیفیت های خوب در ایران و حتی سایر کشورهای منطقه شناخته شده بوده و از این رو خرید و فروش محصولات آیدین به راحتی و بدون دغدغه امکان پذیر است.

تافی شیرعسل آیدین از تافی های خوشمزه و شناخته شده شرکت ایدین است که به صورت فله جهت پخش و عمده فروشی در این مرکز موجود است. سفارشات عمده مشتریان به صورت مستقیم از درب کارخانه حمل و ارسال می شود.

خرید عمده تافی آیدین

توزیع و پخش تافی شیر عسل آیدین در سراسر کشور

شرکت شکلات ایران با سابقه و شناخت صنعت شکلات و تافی و فعالیت های صادرات، تولید و توزیع در این عرصه، ارتباط گسترده ای با صاحبان مشاغل و فروشندگان این صنعت داشته و لذا در امور مشاوره و فروش خدمات به مشتریان گرامی ارایه می نماید.

یکی از دغدغه های اصلی تاجران و توزیع کنندگان شکلات و شیرینی در سراسر کشور موضوع حمل و نقل و هزینه های جانبی آن و مهم تر از آن کیفیت حمل و ایمنی جهت جلوگیری از صدمه به بار می باشد. لذا فروشندگان و عمده فروشان و با فروشگاه های شکلات در سایر شهر ها و دورتر از مرکز مانند شهرهای جنوبی مثل استان خوزستان و شیراز، می توانند به راحتی از طریق این مرکز اقدام با خرید عمده تافی و دیگر محصولات شکلات مورد تیاز خود نمایند تا در اسرع وقت و کمترین هزینه سفارش خود را درب انبار و یا فروشگاه خود تحویل نمایند.

خرید عمده تافی آیدین

 صادرات خرید عمده تافی آیدین

شکلات و تافی آیدین هم اکنون در بیش از ۳۰ کشور دنیا توزیع می شود و لذا با شناخت این محصول در کشورهای صادر شده محصول، فرصت بسیار مناسبی برای تاجران و صادرکنندگان شکلات و تافی و پیشبرد اهداف صادراتی میسر است. لذا تاجران فعال در حوزه بین الملل می توانند خرید عمده تافی آیدین در حجم های بالا (حداقل یک کانتینر ۲۵ تنی) و صادرات آن را از طریق این مرکز به خوبی انجام دهند.

خرید عمده تافی آیدین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت تافی مغزدار

فروش تافی مغزدار ارزان قیمت Toffee | شرکت تولیدی

فروش تافی مغزدار ارزان قیمت ، به عنوان یکی از پر تقاضا ترین و پرفروش …

Call Now Buttonتماس با ما