شکلات
خانه / شکلات آنیش / خرید شکلات آنیش بسته ای

خرید شکلات آنیش بسته ای

خرید شکلات آنیش بسته ای برای سفارشات عمده چگونه است؟

شرکت آنیش در سال ۱۳۸۴ تاسیس شده است. این کارخانه با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در صنایع شیرینی و شکلات در مدت ۱۲ سال فعالیت خود توانسته است توسعه خوبی در محصولات خود داشته باشد و اکنون با تولید و عرضه بیش از ۶۰ محصول در داخل و خارج کشور، پیشرفت خوبی در صنایع شیرینی و شکلات دارد و فروش خوبی در ایران و خارج از ایران دارد.

خرید شکلات آنیش

خرید شکلات آنیش بسته ای

شکلات آنیش همانطوری که مطح شد انواع مختلفی دارد و در طعم ها و بسته بندی های متنوعی تولید می شود. در این قسمت توضیحات تکمیلی در خصوص انواع و نحوه خرید شکلاتآنیش بسته ای داده می شود. شما مشتریان عزیز نیز برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید و ثبت سفارشات می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل نمایید. سفارشات عمده مشتریان ما به صورت مستقیم از درب کارخانه آماده و ارسال می شوند.

انواع شکلات آنیش بسته ای

  • شکلات آنیش بسته ای بیسکو

وزن این شکلات ها دو کیلوگرم در ۳ طعم مختلف و در هرکارتن ۲ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

  • شکلات آنیش بسته ای پیکسل

وزن این شکلات ها دو کیلوگرم در ۲ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

خرید شکلات آنیش بسته ای

  • شکلات آنیش بسته ای ترنج

وزن این شکلات ها دو کیلوگرم و  در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

  • شکلات آنیش بسته ای دو سر پیچ

وزن این شکلات ها دو کیلوگرمی و همچینین ۵۰۰ گرمی است  در ۳ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

 

  • شکلات آنیش بسته ای لوکس

وزن این شکلات ها دو کیلوگرمی  در ۳ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

  • شکلات آنیش بسته ای ویونا

وزن این شکلات ها دو کیلوگرمی  در ۲ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

  • شکلات آنیش بسته ای الوان

وزن این شکلات ها دو کیلوگرمی  در ۲ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات ارزان

خرید عمده شکلات ارزان ۹۹ – فروش از کارخانه

  خرید شکلات ارزان ، با توجه به وضعیت فعلی بازار و نوسانات شدید قیمت …

Call Now Buttonتماس با ما